Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/068.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Lampki do dekoracji wnętrz

Świąteczne iluminacje ze światełek

Lampki świąteczne wieszane w naszych domach na choinkach i jako dekoracje domów są jedną z ozdób, które wprawiają w nastrój świąteczny. Już na początku grudnia jest ich mnóstwo na wystawach sklepowych i przyozdabiają centra handlowe. Duży wybór światełek bożonarodzeniowych sprawia, że można kupić lampki o przeróżnych kolorach i formach na każdą choinkę, do oświetlenia domów i przydomowych choinek oraz drzew. Są pośród nich lampki led, systemowe zewnętrzne, dekoracyjne wewnętrzne i zewnętrzne, siatki świetlne, tak zwany ryż, lampki miniaturowe i wiele innych o najrozmaitszych kształtach i zastosowaniu.

Drzewka ubierane w domach powinny być przyozdabiane lampkami o łagodnym, nie rażącym świetle, przyjemnym dla oka i właściwie dobrane pod względem bezpieczeństwa. Najlepiej z zamiarem dokonania odpowiedniego zakupu udać się do profesjonalnego sklepu , gdyż niektóre światełka kupowane na bazarach nie spełniają wymogów i mogą się stać zagrożeniem dla życia i zdrowia a nawet wywołać pożar.

Ledowe oświetlenie choinkowe to absolutny hit, nie dość, że bardziej energooszczędne niż zwykle żarówki to na dodatek występujące w różnych kombinacjach. Są to  nitki świetlne nadające się do wewnątrz jak i na zewnątrz nawet o długości 15 metrów. Kolor przewodu jest najczęściej ciemno zielony i taki najlepiej kupić, ponieważ świetnie się komponuje z kolorem drzewka choinkowego. Co więcej lampki led wykorzystuje się do dekoracji ścian sufitów, witryn, girland czy balkonów. Można je zawieszać w oknie i wykonywać przy ich użyciu różnego rodzaju motywy świetlne: kokardy lub dzwonki.

Święta Bożego Narodzenia to kolorowy i radosny czas a przynajmniej taki powinien być, dlatego rozświetlamy własne domy i mieszkania przy pomocy błyszczących i mrugających światełek. Mają różne kształty: kule, lampioniki, gwiazdki oraz z wyglądu przypominające świeczki jakie dawniej zawieszano na choinkach. Świecą różnokolorowym światłem w zależności od tego czy świąteczne drzewko będzie udekorowane jednobarwnie lub wielobarwnie.

Ponadto absolutną nowością cieszącą oko i bardzo praktyczną jest wąż świetlny najczęściej stosowany do oświetleń zewnętrznych drzew czy balkonów. Świeci na całej swej długości takim samym światłem a wykorzystując lampki led także energooszczędny i elegancko wyglądający.